Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cocosatul de la Notre Dame

Număr anunț
DA21868690
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
Furnizor / câștigător
GRAPHOTEK EXPRES SRL (CUI RO14938783)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,76 RON
Valoare atribuită
13,76 RON
Data publicării
27.11.2018 10:29
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,76 RON

din 13,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.