Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre transfuzie pacient deleucocitare PALL RC1VAE 1 unitate masa eritrocitara

Număr anunț
DA22379860
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
11.02.2019 12:32
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.