Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparare si intretinere centrala termica cu putere pana in 100 kw

Număr anunț
DA22526874
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
TITAN-INSTAL SRL (CUI RO10580215)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
04.03.2019 14:38
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.