Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cleste de sigilat

Număr anunț
DA22387684
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
Furnizor / câștigător
COM MARATON SRL (CUI RO1554896)
Cod CPV
44512200-4 · Clesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
12.02.2019 11:09
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.