Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE DACIA DUSTER 1.6

Număr anunț
DA22383155
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0645 SIBIU (CUI 4241028)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.226,88 RON
Valoare atribuită
3.226,88 RON
Data publicării
11.02.2019 15:13
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.226,88 RON

din 3.226,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.