Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon 4422 IP Office Dark Grey, cu alimentator si patch cord 5m, refurbished, garantie 1 an
- Număr anunț
- DA22522666
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.383 RON
- Valoare atribuită
- 5.383 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 11:55
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.383 RON
din 5.383 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro