Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CURATENIE
- Număr anunț
- DA21875752
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA (CUI 29391756)
- Furnizor / câștigător
- STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.112,21 RON
- Valoare atribuită
- 4.112,21 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:50
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.112,21 RON
din 4.112,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro