Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru curatenie ADV1050351
- Număr anunț
- DA21869375
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,74 RON
- Valoare atribuită
- 133,74 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:48
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,74 RON
din 133,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro