Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de intocmire ortofoto planuri
- Număr anunț
- DA22530005
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- SURVEY & TOPO CONSTRUCT SRL (CUI RO23611119)
- Cod CPV
- 71355100-2 · Servicii de fotogrammetrie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare finală
- 134.750 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 09:04
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.