Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATURA PLASTIC DETERGENT GEAM CLIN COADA LEMN REZERVA MOP BBC 280GR SERVETELE Z 2 STRATURI 150 FOI/S
- Număr anunț
- DA21864926
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA , LILIESTI ORASUL BAICOI (CUI 29075532)
- Furnizor / câștigător
- ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 642 RON
- Valoare atribuită
- 642 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:14
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
642 RON
din 642 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro