Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 5000204808537 PRET DE CATALOG: 772,07 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASUR

Număr anunț
DA21864202
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIURILA (CUI 18017102)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,07 RON
Valoare atribuită
772,07 RON
Data publicării
26.11.2018 17:26
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 06:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,07 RON

din 772,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.