Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE CURATENIE CSM MIHAI VITEAZU VULCAN

Număr anunț
DA21856118
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,71 RON
Valoare atribuită
207,71 RON
Data publicării
26.11.2018 12:19
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,71 RON

din 207,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.