Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de coordonare si suport activitati in vederea acreditarii internationale

Număr anunț
DA22371423
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
YDRIX CONSULTING SRL (CUI 15000513)
Cod CPV
72225000-8 · Servicii de evaluare si de analiza a asigurarii calitatii sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.060 RON
Valoare atribuită
60.060 RON
Data publicării
08.02.2019 12:34
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.060 RON

din 60.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.