Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convertizor de frecventa tip FC-101P7K5T4E20
- Număr anunț
- DA21848741
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- EAI ELECTRONIC AS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO5045518)
- Cod CPV
- 32552420-7 · Convertizor de frecventa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.246 RON
- Valoare atribuită
- 5.246 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 08:29
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.246 RON
din 5.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro