Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BON CONSUM COLECTIV
- Număr anunț
- DA22385185
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:18
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro