Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii circuite telefonica cf.anunt

Număr anunț
DA22510779
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI RO23782682)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
79511000-9 · Servicii de centrala telefonica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.488 RON
Valoare atribuită
4.488 RON
Data publicării
01.03.2019 09:03
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.488 RON

din 4.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.