Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 160 kg antigel cu manopera de incarcare in instalatie inclusa

Număr anunț
DA21858546
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION GH.PLESA" ALMAJ (CUI 15006052)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI RO9175570)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
26.11.2018 13:30
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.