Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RPMI 1640 MEDIA FOR SILAC EACH/13C6 15N2 L-LYSINE-2/13C6 15N4 L-ARGININE-/L-LYSINE
- Număr anunț
- DA21851997
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.140 RON
- Valoare atribuită
- 5.140 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 10:25
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.140 RON
din 5.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro