Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF BRASOV-ANTIGEL CONCENTRAT G11-BIDON 20 Kg.

Număr anunț
DA21828497
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
AUTOSORI SRL (CUI RO6166909)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.606,20 RON
Valoare atribuită
6.606,20 RON
Data publicării
22.11.2018 12:47
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.606,20 RON

din 6.606,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.