Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Buretel / tampon badijonare din spuma moale, pentru cavitatea bucala, tratat cu mentol
- Număr anunț
- DA21872761
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460 RON
- Valoare atribuită
- 460 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:23
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460 RON
din 460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro