Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STERGATOR FINNTURF 15MM 40MARO L=0,91 M
- Număr anunț
- DA21871877
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89,68 RON
- Valoare atribuită
- 89,68 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:55
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89,68 RON
din 89,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro