Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

IGEBA REDUCTION GEAR 220-240 V. 50/60 HZ 7600220

Număr anunț
DA21864992
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
39230000-3 · Produse cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,24 RON
Valoare atribuită
439,42 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 08:20
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,42 RON

din 488,24 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 48,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.