Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC Back-UPS ES, 700VA/405W Power-Saving și HDD extern WD Elements Portable 1.5TB, 2.5", USB 3.0

Număr anunț
DA21864109
Autoritate contractantă
Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659,65 RON
Valoare atribuită
659,65 RON
Data publicării
26.11.2018 17:01
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659,65 RON

din 659,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.