Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURS DE PERFECTIONARE INSPECTOR RESURSE UMANE - Cod COR 333304
- Număr anunț
- DA21863808
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL (CUI 18006375)
- Furnizor / câștigător
- HR PERFORM TRAINING SRL (CUI 27923881)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:20
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro