Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROMOTIE Manusi examinare NITRIL nepudrate GERMANMED unica folosinta XS, S, M, L, XL cutie x100

Număr anunț
DA22390161
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,50 RON
Valoare atribuită
370,50 RON
Data publicării
12.02.2019 13:05
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,50 RON

din 370,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.