Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLICARBONAT 8MM BRONZ(12.6 MP)

Număr anunț
DA22389532
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic I.D. Sirbu (CUI 2664650)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
44112410-5 · Sarpante de acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,29 RON
Valoare atribuită
381,29 RON
Data publicării
12.02.2019 12:35
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,29 RON

din 381,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.