Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT GEAM CU PULVERIZATOR 750 ML

Număr anunț
DA22386461
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,50 RON
Valoare atribuită
307,50 RON
Data publicării
12.02.2019 10:17
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,50 RON

din 307,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.