Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziționare camera termoviziune, necesara ISU Bacau

Număr anunț
DA21742365
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.789,07 RON
Valoare finală
4.789,07 RON
Data publicării
14.11.2018 11:25
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.