Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robinet sfera flansa PN16 DN65

Număr anunț
DA22384637
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
Cod CPV
42131240-0 · Vane sferice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572 RON
Valoare atribuită
572 RON
Data publicării
12.02.2019 08:35
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572 RON

din 572 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.