Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORP ILUMINAT TIP PENDUL 1XE27 D38 MM CALOTA ALUMINIU
- Număr anunț
- DA22384151
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
- Cod CPV
- 31524210-0 · Aplice de perete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,20 RON
- Valoare atribuită
- 358,20 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 17:47
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 18:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358,20 RON
din 358,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro