Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA TRIMESTRIALA PENTRU SISTEM IDSAI

Număr anunț
DA22528273
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA (CUI 4279952)
Furnizor / câștigător
SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
Cod CPV
50600000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a materialelor de securitate si aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
04.03.2019 15:48
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.