Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie belt unit BU 320CL - Brother DCP-L8450CDW - 1 buc.

Număr anunț
DA21875994
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451 RON
Valoare atribuită
451 RON
Data publicării
27.11.2018 13:57
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451 RON

din 451 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.