Ofertă acceptată Cumpărare directă

Xerox 106R01487 cartus toner negru original pt WorkCentre 3220 106R1487- 4.100 pag.

Număr anunț
DA21875897
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE VENITURI TARGU JIU (CUI 13939829)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.167 RON
Valoare atribuită
1.167 RON
Data publicării
27.11.2018 13:54
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.167 RON

din 1.167 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.