Ofertă acceptată Cumpărare directă

DR512 (DR-512) (A2XN0TD) DRUM COLOR (75000 PAG) ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C224 C M Y A2XN0TD

Număr anunț
DA21874602
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.470,95 RON
Valoare atribuită
2.470,95 RON
Data publicării
27.11.2018 13:18
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.470,95 RON

din 2.470,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.