Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CF380A (312A) cartus toner negru original pt LaserJet Pro MFP M476dn/M476dwM476nw - 2.400 pag.

Număr anunț
DA21870786
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086,54 RON
Valoare atribuită
1.086,54 RON
Data publicării
27.11.2018 11:24
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086,54 RON

din 1.086,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.