Ofertă acceptată Cumpărare directă

CE505X (05X) CARTUS TONER BLACK (6500 PAG) ORIGINAL HP LASERJET P2050 P2055 P2053 P2056 P2057

Număr anunț
DA21868495
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
27.11.2018 10:24
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.