Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat

HP CE285A - cartus laser

Număr anunț
DA21867770
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA HARGHITA (CUI 4245291)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
817,50 RON
Valoare atribuită
796,45 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 10:04
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,45 RON

din 817,50 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 21,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.