Ofertă acceptată Cumpărare directă

Argon 5.0 butelie beneficiar 50 L

Număr anunț
DA22378842
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24111100-6 · Argon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440,77 RON
Valoare atribuită
440,77 RON
Data publicării
11.02.2019 11:48
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440,77 RON

din 440,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.