Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF flacon 1L cu pompa pulverizatoare

Număr anunț
DA22378738
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837,50 RON
Valoare atribuită
837,50 RON
Data publicării
11.02.2019 11:42
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837,50 RON

din 837,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.