Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF226A (26A) CARTUS TONER BLACK (3100 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M402D M402DN M426DW M426FDW

Număr anunț
DA21863965
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.551 RON
Valoare atribuită
1.551 RON
Data publicării
26.11.2018 16:35
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.551 RON

din 1.551 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.