Ofertă acceptată Cumpărare directă

reumplere tonere imprimante

Număr anunț
DA21863651
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844456)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,06 RON
Valoare atribuită
147,06 RON
Data publicării
26.11.2018 16:08
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,06 RON

din 147,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.