Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA22378224
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.711,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.711,69 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 11:21
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.711,69 RON
din 1.711,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro