Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bujii BKR6EKUB

Număr anunț
DA21428484
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
Furnizor / câștigător
CHAMADE SRL (CUI RO6327657)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,74 RON
Valoare finală
211,74 RON
Data publicării
09.10.2018 15:44
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
14.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.