Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATI

Număr anunț
DA21423798
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CANDIANO POPESCU"PLOIESTI (CUI 29168941)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,57 RON
Valoare finală
19,57 RON
Data publicării
09.10.2018 12:44
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
14.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.