Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LANT 32 3.25X1.5 RS ,PILA ROTUNDA 5.2X200MM 56057725206
- Număr anunț
- DA21399802
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- TOUR IMPEX GROUP SRL (CUI RO2118330)
- Cod CPV
- 16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,44 RON
- Valoare finală
- 63,44 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 11:50
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.