Ofertă refuzată Cumpărare directă

materiale pentru curatenie

Număr anunț
DA22336055
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.072,32 RON
Valoare finală
2.042,32 RON
Data publicării
04.02.2019 11:56
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.