Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii la instalatii sanitare interioare
- Număr anunț
- DA22389904
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr. 6 "Nicolae Titulescu (CUI 29430049)
- Furnizor / câștigător
- ECSERV INTERPROD SRL (CUI RO14379665)
- Cod CPV
- 45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.299,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.299,47 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:53
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.299,47 RON
din 1.299,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro