Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROFIL POLICARBONAT H8MM
- Număr anunț
- DA22389414
- Autoritate contractantă
- Teatrul Dramatic I.D. Sirbu (CUI 2664650)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
- Cod CPV
- 44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69,75 RON
- Valoare atribuită
- 69,75 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:28
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69,75 RON
din 69,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro