Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desktop PC Componente, i3-8100 + Licenta OEM Windows 10 Home
- Număr anunț
- DA22389284
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:23
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 16:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400 RON
din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro