Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP ProBook 470 G5, Intel® Core™ i7-8550U pana la 4.0GHz, 17.3" Full HD, 8GB, 1TB + SSD 256GB,
- Număr anunț
- DA21874506
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.529 RON
- Valoare atribuită
- 3.529 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:15
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.529 RON
din 3.529 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro